دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1397

منابع کمک آموزشی آزمون استخدامی آموزش و پرورش,دانلود نمونه سوالات تستی آزمون استخدامی اموزش و پرورش در سال 97

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1397

منابع کمک آموزشی آزمون استخدامی آموزش و پرورش,دانلود نمونه سوالات تستی آزمون استخدامی اموزش و پرورش در سال 97

این وبگاه صرفاً جهت معرفی نمونه سوالات کمک آموزشی استخدامی آموزش و پرورش ایجاد شده و وابسته به هیچ اداره ، سازمان ، نهاد و یا شرکت دولتی نمی باشد/موفقیت شما آرزوی ماست/
دانلود سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش ,منابع آزمون استخدامی اموزش و پرورش در سال 97 ,نمونه سوالات استخدامی اموزش و پرورش در سال 97 ,سوالات ادوار گذشته استخدامی آموزش و پرورش ,سوالات ادوار گذشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش ,دفترچه ادوار گذشته آزمون استخدامی آموزش و پرورش ,سایت سوالات استخدامی آموزش و پرورش ,سایت نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ,دانلود رایگان منابع استخدامی آموزش و پرورش ,دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 976

کلمات کلیدی

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 94

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 94

سال 97 + نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش + download

در حد رایگان pdf + نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش + نود و شش

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1396

دانلود فایل نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1396

دانلود فایل نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 1396

دانلود رایگان آرشیو کامل نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 94

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 94

جدیدترین اخبار استخدامی آموزش و پرورش 94

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش 94

دانلود رایگان منابع سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 94

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1397 با پاسخ

نمونه سوالات تخصصی استخدامی آموزگار ابتدایی سال 97 + جواب

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش نود و هفت

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1397

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش + 1396 + دانلود اینترنتی

نمونه سوالات تخصصی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش + دانلود اینترنتی

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش + 1396 + دانلود فوری

pdf + دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش + 1396

pdf + دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 96 + پاسخ

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

+ جدید

نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مجموعه نمونه سوالات کامل مشاغل استخدامی آموزش و پرورش

مرجع نمونه سوالات تخصصی آموزش و پرورش 96

۱۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش , دانلود رایگان دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش , دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش , دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش


با سلام خدمت داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، خدمت شما هستیم با معرفی مجموعه های مناسب برای آزمون سال 94 آموزش و پرورش بصورت تفکیک شده و مرتب شده برای کابران گرامی مون .


این مجموعه های در دسته های مختلف عمومی ، تخصصی ، ادوار گذشته و عین سوالات و... دسته بندی شده که کابر با توجع به رشته شغلی مورد نظرش فقط دروس مربوط به خودش رو مطالعه می کنه نه سوالات بی فایده دیگه :


برای دانلود و توضحایت بیشتر راجب به مجموعه های آموزشی و نمونه سوالات استخدامی

آموزش و پرورش اینجا را کلیک نمایید.

توضیحات بیشتر و دانلود این مجموعه

  • ۱۱۱ نمایش

رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام کرد: برنامه های مرتبط با آزمون استخدامی در حال مشخص شدن است و پس از طی مراحل اداری در اختیار سازمان مدیریت قرار می گیرد....

  • ۲۶۱ نمایش

این مجموعه شامل عین سوالات سال های گذشته آموزش و پرورش که شامل سوالات عمومی و تخصصی آموزگار دوره ابتدائی که در قالب نمونه سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدائی آموزش و پرورش  می باشد.


یقیناً در هر آزمون استخدامی مطالعه سوالات دوره های گذشته و سال های قبل آزمون جهت  افزایش شانس قبولی و امادگی داوطلب بسیار موثر خواهد بود ....

  • ۱۸۹۱۰ نمایش

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمد حسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی این وزارتخانه، اظهار داشت: برنامه چگونگی برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش به زودی در اختیار سازمان مدیریت قرار می‌گیرد و پس از طی مراحل اداری و تأیید نهایی توسط سازمان مدیریت، اطلاعات مورد نیاز علاقمندان بر روی سایت آموزش و پرورش قرار می‌گیرد.....

  • ۱۶۳ نمایش

تهران – ایرنا – رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام کرد: برنامه های مرتبط با آزمون استخدامی در حال مشخص شدن است و پس از طی مراحل اداری در اختیار سازمان مدیریت قرار می گیرد.
جزییات استخدام آموزش و پرورش به زودی به سازمان مدیریت می رود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، محمد حسین سلیمی جهرمی با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی این وزارتخانه اظهار داشت: اطلاعات مورد نیاز متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پس از تایید نهایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، روی پایگاه اینترنتی این وزارتخانه قرار می گیرد.


وی با بیان اینکه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تنوع رشته های مورد نیاز زیاد خواهد بود، افزود: به زودی جزییات آزمون و میزان نیاز مناطق به رشته های مختلف اعلام می شود.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سلیمی جهرمی یادآورشد: در هفته های آینده اطلاعات نهایی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی پایگاه اینترنتی این وزارتخانه قرار داده می شود.

  • ۲۸۷ نمایش

خبر 26 خرداد ماه 94

باشگاه خبرنگاران : سلیمی مدیر برنامه ریزی منابع نیروی انسانی سازمان آموزش و پرورش کشور


سلیمی با بیان اینکه در این آزمون تنوع رشته‌های مورد نیاز بالا خواهد بود، افزود: زمانیکه جزئیات آزمون اعلام شود میزان نیاز به هر رشته در مناطق مختلف روشن می‌شود و تمام رشته‌ها می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.


وی یادآور شد: طی هفته‌های آینده اطلاعات نهایی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی سایت این وزارتخانه قرار می‌گیرد

  • ۱۲۴ نمایش

» حاوی عین دفترچه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش در 3 دوره گذشته آموزگار توانبخشی استثنائی آموزش و پرورش
» شامل هر دوبخش آزمون عمومی و تخصصی آموزگار توانبخشی استثنائی آموزش و پرورش


  • ۹۷۷ نمایش

با شگاه خبرنگاران : سلیمی مدیر برنامه ریزی منابع نیروی انسانی آموزش و پرورش در  گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی این وزارت خانه اظهار داشت: در این خصوص برنامه‌ها مشخص شده و پس از تمام شدن در اختیار سازمان مدیریت قرار می‌گیرد تا تصویب شود.وی گفت: پس از طی مراحل اداری و قطعی شدن جزئیات و نحوه برگزاری آزمون اطلاعات مورد نیاز علاقمندان بر روی سایت آموزش و پرورش قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران پیرامون اولویت نیروهای پیش دبستانی در پذیرش این آزمون تصریح کرد: اولویت استخدام در آموزش و پرورش بر اساس نیاز است و هنوز میزان نیرو برای مناطق مختلف قطعی نشده است.

وی ادامه داد: در جذب نیرو برای دوره پیش دبستانی کسانیکه سابقه کار در این زمینه دارند در اولویت استخدامی وزارت آموزش و پرورش هستند.


  • ۹۱ نمایش

– این مجموعه که با نام سوالات استخدامی کارشناس آمار آموزش و پرورش خدمت شما عرضه گردیده است مناسب برای داوطلبان رشته آمار و رشته ریاضی بوده که قصد دارند با عنوان کارشناس آمار و دبیر آمار در آموزش و پرورش استخدام شوند و شامل عین سوالات ادوار گذشته اصل دفترچه هاست.


اکثر سایت هایی که در زمینه ی فروش محصولات استخدامی مشغول به فعالیت هستند با کپی کردن یک سری نمونه سوالات مشابه و تکراری اقدام به عرضه می نمایند، در نتیجه اکثر سوالات موجود علاوه بر تکراری بودن، خاصیت اختصاصی و بروز بودن خود را از دست داده و به صورت کلی فاقد کیفیت های لازم هستند.


+ ما ما سوالات خود آموزش و پرورش در سال های قبل رو گذاشتیم که واقعاً میتونه برای مطالعه مفید باشه .


برای دانلود و توضیحات بیشتر در مورد سوالات استخدامی کارشناس آمار آموزش و پرورش اینجا را کلیک نمایید.

  • ۲۶۶ نمایش

واکنش فانی به گفته برخی درباره کم تحرکی وزیر آموزش و پرورش/ ماجرای استخدام های بی ضابطه

خبرگزاری فارس : به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی در دیدار با نمایندگان تشکل های صنفی معلمان سراسر کشور اظهار داشت: بودجه آموزش و پرورش در سال ۹۳ و ۹۴ به ترتیب ۲۶ و ۲۳.۵ درصد رشد داشته است و این در حالی است که بودجه کل دولت در این دو سال به ترتیب ۱۱ و ۱۱.۵ درصد افزایش را نشان می دهد و این بیانگر اهمیت آموزش و پرورش از نگاه دولت است.
وی در خصوص انتصابات صورت گرفته در آموزش و پرورش بیان داشت: آموزش و پرورش قوی ترین وزارتخانه در انتصابات از جهت همراهی با دولت بوده است.


برخی می گویند وزیر آموزش و پرورش کم تحرک و کم کار است


فانی با بیان اینکه برخی می گویند وزیر آموزش و پرورش کم تحرک و کم کار است، تصریح کرد: اینگونه نیست زیرا من اهل مجادله و تبلیغات نیستم و افزایش بودجه آموزش و پرورش بدون سر و صدا و تبلیغات، نشان دهنده پیگیری امور از مجاری قانونی و مسیرهای مختلف است به گونه ای که وزارت آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید، پیگیرترین وزارتخانه در خصوص مسائل اساسی کارکنان و نظام تعلیم و تربیت است.
چاره ای جز کاهش نیرو نداریم


وزیر آموزش و پرروش نسبت تعداد دانش آموز به کل پرسنل آموزش و پرورش را ۱۱.۵ عنوان کرد و ادامه داد: این عدد بیانگر بهره وری پایین نیروی انسانی در آموزش و پرورش است و اعتقاد من این است که آموزش و پرورش چاره ای جز کاهش نیروی انسانی و رسیدن به یک عدد معقول ندارد.
در دولت دهم در مدت ۴۴ ماه ، ۱۱۶ هزار نفر را بدون ضابطه استخدام کرده اند


فانی با انتقاد از سیاست های کارشناسی نشده و شتابزده در سال های قبل اضافه کرد: در دولت دهم در مدت ۴۴ ماه ، ۱۱۶ هزار نفر را بدون ضابطه و نیاز و بعضاً براساس روابط خانوادگی و قومی استخدام کرده اند.


وی تأکید کرد: استخدام های کارشناسی نشده و بدون نیازسنجی را در آموزش و پرورش به دلیل بهره وری پایین نیروی انسانی، خیانت به نظام تعلیم و تربیت دانسته و راه حلّ اساسی برون رفت از این مشکل را کاهش نیروی انسانی آموزش و پرورش به تعداد ۷۵۰ هزار نفر می دانم.
۲۳۰۰ معلم در دوره دوم متوسطه در شهر تهران به صورت مازاد هستند


به گزارش فارس، این مقام مسئول در وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فقط در شهر تهران ۲۳۰۰ معلم در دوره دوم متوسطه به صورت مازاد هستند، خاطرنشان کرد: قبل از آغاز به کار دولت یازدهم، مسئولان وقت به دلیل آنکه می دانستند در دولت جدید مسئولیتی نخواهند داشت راه ورود بی ضابطه نیرو به شهر تهران را باز کردند و مشکلات عدیده برای آموزش و پرورش دولت یازدهم فراهم کردند.


وی اجرای سیاست ساماندهی نیروی انسانی در سال ۹۳ را بسیار موفقیت آمیز خواند و تصریح کرد: با اجرای این سیاست و به دور از هرگونه تبلیغ و هیاهو، جلوی خالی ماندن ۴۰ هزار کلاس درس را در ابتدای سال تحصیلی جاری گرفتیم و علاوه بر صرفه جویی به میزان ۱۰۰۰ میلیارد تومان، گامی عملی در ساماندهی نیروی انسانی برداشته شد که این موفقیت از افتخارات دولت در بخش آموزش است.
تعدادی از ۵ هزار معلم قرآن استخدام شده، قادر به خواندن قرآن نیستند


فانی با بیان اینکه امسال ۳۸ هزار معلم بازنشسته می شوند، گفت: باید توزیع نیروی انسانی و استخدام های جدید بر مبنای بومی گزینی و بومی پذیری باشد تا شاهد مشکلات جدید نباشیم.


وی با بیان اینکه در دولت قبل ۵ هزار ردیف استخدام به معلمان قرآن داده شده است، گفت: متأسفانه تعدادی از این استخدام ها بر اساس ضابطه نبوده به گونه ای که تعدادی از این افراد که به عنوان معلم قرآن وارد آموزش و پرورش شده اند قادر به خواندن قرآن نیستند و مایه تأسف است که بگویم این استخدام ها دردی از آموزش و پرورش دوا نکرده است.


طی ۱۰ سال آینده، ۵۰۰ هزار معلم بازنشسته می شوند


فانی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش باید با سیاست های دولت همراه باشد، ادامه داد: مشکلات معلمان و آموزش و پرورش را طی جلساتی با کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی مطرح کردم.


وی اضافه کرد: طی ۱۰ سال آینده، ۵۰۰ هزار معلم بازنشسته می شوند و باید همزمان ورودی های جدید آموزش و پرورش مدیریت شود تا بهره وری افزایش پیدا کند.


وزیر آموزش و پرورش با اشاره به افزایش ۱۹۶ هزار نفری جمعیت دانش آموزی در سال تحصیلی جاری، گفت: از این تعداد ۲۶ هزار نفر در مقطع ابتدایی و بقیه کودکان بازمانده از تحصیل بودند که این امر گام بزرگ آموزش و پرورش در راستای توسعه عدالت آموزشی محسوب می شود و مایه مباهات است که دولت تدبیر و امید توانسته است کودکان بازمانده از تحصیل را به کلاس های درس بیاورد..


مسکن مهر بدون مدرسه، قصه ای پر غصه است


فانی کمبود شدید فضاهای آموزشی در مناطق مسکن مهر را داستان پرغصه ای برای دولت و آموزش و پرورش خواند و افزود: این روزها شاهد هستیم که پروژه های مسکن مهر را بدون در نظر گرفتن زیرساخت های آموزشی، خدماتی و امنیتی مانند مدرسه، کلانتری و پارک تحویل می دهد و مسکن مهر به جای اینکه باری از دوش دولت و آموزش و پرورش بردارد به داستانی پرغصه برای ما تبدیل شده است.

خبر ۱۶ خرداد ۹۴ – واکنش فانی به گفته برخی درباره کم تحرکی وزیر آموزش و پرورش/ ماجرای استخدام های بی ضابطه (خبرگزاری فارس)

  • ۳۰۵ نمایش